ТОВ "Перша Західно-Українська Лізингова Компанія"

ТОВ «Перша Західно-Українська Лізингова Компанія», заснована в 2001 році, є одним з лідерів ринку лізингових послуг України. В 2003 році в Лондоні Компанія була нагороджена призом QC100 - «Золота корона» за високу якість послуг, що надаються.

На відміну від більшості вітчизняних лізингових компаній, які створені при участі юридичних осіб з ознаками галузево-відомчого характеру, Перша Західно-Українська Лізингова Компанія є приватною структурою, що дає їй можливість діяти на ринку максимально гнучко та оперативно. І, до того ж, діяльність Компанії здійснюється винятково в національній валюті України, що є важливим чинником для клієнтів, адже жодне коливання курсів іноземних валют не впливає на ціну об′єкта лізингу.

Перша Західно-Українська Лізингова Компанія тільки в 2006 році інвестувала на закупівлю різноманітного встаткування та автомобілів понад 70 млн. грн. Це дало можливість підприємствам-партнерам розширити й прискорити розвиток виробництва, обновити технічний парк, поліпшити технологічно-виробничі процеси й т.п., не витрачаючи великих власних коштів і не використовуючи оборотних грошей, які так необхідні кожному підприємству.

Компанія встановила партнерські стосунки з великими іноземними та вітчизняними постачальниками устаткування. Серед них такі всесвітньо відомі фірми як: Даймлер Крайслер, Ман-Роланд, Сіменс, Тетра-пак Хоуер, Хеннеке, ДАФ, ТОЙОТА, Катапіллер, Альфатекс, Виртген Сервіс, Сумітек, Форте Груп, Універсалспецтехніка й ін.

Клієнтами Першої Західно-Української Лізингової Компанії є такі великі підприємства, як: Корпорація «Золоті ворота», «Три ведмеді», «Львівська макаронна фабрика», «Шахтобуд», «Винороб Молдавії», завод «Євроформат», «Донспецпром» і ін.

Фінансування проектів здійснюється як за рахунок власних коштів, так і за рахунок притягнутих банківських кредитів, які надаються українськими та іноземними банками, а також іншими фінансовими установами.

Компанія фінансує лізингові операції в обсязі від 10 тисяч доларів США до декількох мільйонів доларів США. При цьому терміни дії лізингової угоди можуть досягати 5 років.

Компанія застосовує сучасні стандарти роботи із клієнтами, пропонуючи найбільш зручні та економічно доцільні варіанти фінансування лізингових проектів.

Кредо Компанії - готовність до діалогу, професіоналізм персоналу та індивідуальний підхід до клієнтів.